تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - تلاش شبكه‌های ماهواره‌ای و مجازی برای تغییر مذهب در خوزستان

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز:معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: هم‌اكنون 36 شبكه ماهواره‌ای و مجازی در حال فعالیت است و به شدت بر افكار عمومی به خصوص جوانان ما كار می‌كند تا مذهب آنها را تغییر دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز،علیرضا شیخ‌رباط در همایش بزرگ مرزنشینان خوزستان كه امروز، چهارشنبه (17 شهریور) در اهواز برگزار شد، اظهار كرد: ایران اسلامی دارای اقوام متعددی است. چهار گوشه مرزهای ایران اسلامی را كه بنگرید، تنوع قومی را می‌بینید و این تنوع در مرزهای كشور بیشتر است.

وی ادامه داد: بعید می‌دانم كه كشوری در دنیا با این تنوع قومی وجود داشته باشد. آیا این تنوع قومی تهدید است یا فرصت؟ به طور نمونه در دنیا كشوری با دو قومیت وجود دارد كه در آتش جنگ درونی سوخت. از زمانی كه انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، بسیار تلاش شد كه كیفیت جمعیت قومی ما را تبدیل به یك تهدید علیه انقلاب تبدیل كنند و در مقاطعی تا قبل از شروع جنگ تحمیلی وضعیت بسیار بحرانی بود.

معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان افزود: در غرب، شرق و حتی در جنوب كشور گروه‌هایی با ارایه شعارهای دروغین تلاش كردند مردم مناطق مرزی ما را با خود همراه كنند و انقلاب اسلامی را از درون دچار مشكل كنند.

شیخ‌رباط اظهار داشت: با قابلیتی كه انقلاب اسلامی داشت و به خصوص به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بر همه این مشكلات فائق آمد و البته مردم و اقوام ما در نهایت متوجه دروغ بودن شعارها شدند و با نظام جمهوری اسلامی ایران همراه شدند.

وی خاطرنشان كرد: امام خمینی(ره) فرمودند: “عشایر ذخایر انقلابند”. در خوزستان عشایر مرزی ما نه تنها افتخار ما بلكه افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند. عشایر عرب خوزستان در بسیاری جریانات از جمله جنگ تحمیلی، شهید دادند و در جریان كشف حجاب مقابله كردند و اسناد این وقایع موجود است. جمعیت عشایر عرب ما هیچگاه مقابل نظام جمهوری اسلامی نایستادند و نخواهند ایستاد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان گفت: اكنون كه دشمن متوجه شد از این راه نمی‌تواند كاری از پیش ببرد، در حال حاضر مسیر و نقشه را تغییر داده است. اینها پس از مدت‌ها متوجه شدند كه با همین قوامی كه مردم ما در تشیع دارند، هیچگاه نخواهند توانست فاصله‌ای بین عشایر عرب ما و نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد كند لذا مسیر را تغییر داده و بر تغییر مذهب متمركز شد.

شیخ‌رباط افزود: آمریكایی‌ها برای این‌كه مناقشه را از دنیای استكبار به درون اسلام منتقل كنند، در افغانستان جریان طالبان و القاعده را به وجود آوردند. جریان القاعده دو كار را برای آمریكایی‌ها انجام داد، یكی این‌كه چهره‌ای بسیار زشت و كریه از اسلام را به نمایش گذاشت و یكی این‌كه مناقشه را به درون اسلام كشاندند. امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تا چه اندازه به تشیع و وحدت جهان اسلام تاكید كردند؟

وی ادامه داد: متاسفانه جریان تكفیری و جریان القاعده، نزاع را به درون جهان اسلام منتقل كرد و بسیار بد است كه جهاد اینها جهاد علیه شیعه است و شعار آنها این است كه اگر بخواهید به بهشت بروید شیعه بكشید. با افتخار سر می‌برند و بچه سه ساله را به پنجره می‌بندند و پدر و مادرش را جلوی چشمانش با شعار الله‌اكبر سر می‌برند و به این هم می‌گویند: راه بهشت رفتن. امروز دوباره مقابل لشكر امیرالمؤمنین(ع)، لشكر معاویه قد كشیده است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: هم‌اكنون 36 شبكه ماهواره‌ای و مجازی در حال فعالیت است و به شدت بر افكار عمومی به خصوص جوانان ما كار می‌كند تا مذهب آنها را تغییر دهد. امروز این جریان فعال است و در خوزستان نیز در حال تلاش است.

شیخ‌رباط افزود: بخشی از كار از طریق سایت‌ها و شبكه‌های ماهواره‌ای و بخشی دیگر از آن از طریق عوامل خودفروخته‌ای كه با مرزهای خارج از استان دارند؛ لذا مواظب باشید و جلوی نفوذ این جریان را بگیرید و با روحانیت پیوند جدی‌تری داشته باشید تا جهان شیعه دچار صدمه نشود.

طبقه بندی: اخبار استان خوزستان، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 مهر 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}