تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - اظهار نظری که باعث بروز موجی از طنز شد

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز :اظهارات کودکانه و غیرواقعی نتانیاهو، نخست‌وزیررژیم صهیونیستی که نشانگر عدم شناخت وی از جامعه ایرانی بود موجب شد تا موجی از طنز علیه وی در شبکه‌های اجتماعی شکل گیرد.

                  

به گزارش خبرنگار گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز، روزنامه آرمان در ستون شنیده‌های امروز سه‌شنبه خود نوشت:

*فیس‌بوک فیلتر می‌ماند

شنیده شد که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عدم رفع فیلتر فیس‌بوک خبرداد. محمود واعظی درمورد رفع فیلتر فیس‌بوک گفت: به هیچ وجه قرار نیست فیس‌بوک رفع فیلتر شود، وزرایی هم که در این شبکه عضو هستند خود باید جوابگوی قانون باشند. وی در ادامه درمورد افزایش تعرفه تلفن ثابت ازسوی شرکت مخابرات ایران اظهار کرد: هرگونه افزایش تعرفه تلفن‌ثابت طبق سخنان گذشته غیرقانونی است، ما حتما این موضوع را بررسی می‌کنیم و اگر شرکت مخابرات اقدام به این امر کرده باشد، تذکر می‌گیرد.

*وصال، مدیرمسئول شهروند شد

شنیده شد که با حکم رئیس جمعیت هلال احمر، عبدالرسول وصال به عنوان «سرپرست روزنامه شهروند» منصوب شد. انتخاب نوشت: در حکم محمد فرهادی، رئیس جمعیت هلال احمر خطاب به عبدالرسول وصال آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست روزنامه شهروند» منصوب می‌شوید.

*اصرار مسئول سابق برای واردات خودرو!

شنیده شد که خراسان نوشت: درحالی که مناطق ویژه اقتصادی همانند مناطق آزاد تجاری مجاز به واردات آزاد خودرو نیستند، مستندات یک نهاد نظارتی نشان می‌دهد یکی از مدیران ارشد دولت دهم در نامه‌های متعدد به دستگاه‌های مربوطه اجرایی از آنها خواسته است شرایطی را فراهم کنند تا امکان واردات خودرو به یکی از مناطق ویژه جنوب کشور و تخصیص پلاک برای این منطقه ویژه اقتصادی عملیاتی شود و در عین حال، خودروهای وارده بتوانند در استان‌های همجوار نیز تردد کنند.

*آخرین وضعیت جسمانی عسگراولادی

شنیده شد که روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت جسمانی حبیب‌ا… عسگراولادی را تشریح کرد. در این اطلاعیه آمده است: با سلام و درود بر محمد و آل محمد، به استحضار مردم و تمامی دوستداران حاج حبیب‌ا… عسگراولادی از پیشکسوتان برجسته انقلاب اسلامی و از یاران با وفای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری می‌رساند که همچنان پس از عمل جراحی قلب در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری‌ می‌باشند. پزشکان معالج استاد عسگراولادی معتقدند وضعیت جسمی‌شان رو به بهبود است و پیشرفت‌های بسیار خوبی در سلامتی‌شان حاصل شده است، اما برای انجام امور پزشکی بیشتر هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری می باشند و ا‌ن‌شاء‌ا… طی روزهای آینده و با بهبودی کامل به قسمت بخش بیمارستان منتقل می‌شوند.

*کلاه پهلوی تذکر گرفت

شنیده شد که شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با انتقاد نسبت به آنچه نمایش قبح‌شکنانه مفاسد اخلاقی برخی شخصیت‌های حاضر در سریال «کلاه پهلوی» خوانده است، خواستار اصلاح این موارد شد. شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با انتقاد از آنچه نمایش قبح‌شکنانه مفاسد اخلاقی برخی شخصیت‌های حاضر در «کلاه پهلوی» در چند قسمت اخیر خوانده، این صحنه‌ها را برخلاف موازین شرعی دانسته که موجبات انتقاد مخاطبان را فراهم آورده است. شورای نظارت بر سازمان صداوسیما خواستار اصلاح این‌گونه موارد شده است. این شورا چندی پیش طی گزارشی مجمل، ضمن برشمردن برخی نکات مثبت این سریال از قبیل روایت واقعیت‌هایی از وابستگی حکومت پهلوی به بیگانگان و نفوذ آشکار و پنهان کشورهای استعمارگر در اداره امور کشور در آن دوره تاریخی با انتقاد از نمایش صریح و مستقیم برخی روابط غیراخلاقی، پخش این‌گونه موارد در رسانه ملی را نوعی ترویج این روابط و عادی جلوه دادن آن برای مخاطبان و در نهایت قبح‌شکنی دانسته است.

*شناسایی 300 سایت شرط‌بندی

شنیده شد که رئیس پلیس فضای تبادل اطلاعات ناجا با اشاره به اینکه پلیس با سایت‌های شرط‌بندی ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی برخورد قاطع می‌کند از شناسایی بیش از 300 سایت شرط‌بندی توسط این پلیس خبر داد. سردار کمال هایانفر با اشاره به روند رو به رشد استفاده از اینترنت در کشور و پدید آمدن تعدادی از جرایم جدید و نوظهور، یکی از این جرایم را راه‌اندازی سایت‌های شرط‌بندی فوتبال عنوان کرد و گفت: این سایت‌ها در ابتدا قربانیان خود را با ترفند درخواست واریز مبلغی، طعمه قرار داده و سپس به آنها اجازه پیش‌بینی نتایج را می‌دهند. وی افزود: در این سایت‌ها برای جذب مشتری و جلوگیری از شک کاربران به روند فعالیت سایت، افرادی به عنوان برنده اعلام می‌شوند که در اکثر موارد این افراد مدیر سایت با اسامی جعلی یا دوستان و آشنایان او هستند. رئیس پلیس فتا ناجا گفت: متاسفانه سایت‌های شرط‌بندی با توجه به اینکه در فضای سایبر زمینه فعالیت بیشتری دارند، در سال‌های اخیر رشد زیادی داشته‌اند.

*ایرانی‌ها به نتانیاهو خندیدند

شنیده شد که ایرانی‌ها با قرار دادن عکس‌هایشان با شلوار جین در توئیتر به نخست‌وزیر اسرائیل خندیدند. خبرآنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه فرانسوی لزاکو نوشت؛ بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل روز یکشنبه موجی از خنده را در میان ایرانی‌ها در شبکه توئیتر به راه انداخت. وی در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفته بود اگر در جمهوری اسلامی ایران ممنوعیت وجود نداشته باشد، مردم می‌توانند شلوار جین بپوشند. نتانیاهو در این مصاحبه تلویزیونی باز هم درخواست اسرائیل مبنی بر توقف برنامه‌های هسته‌ای ایران را تکرار کرد. وی افزود: من فکر می‌کنم اگر ایرانی‌ها آزاد باشند، جین می‌پوشند و موسیقی غربی گوش می‌کنند و می‌توانند انتخابات آزاد داشته باشند. این روزنامه فرانسوی در ادامه می‌نویسد: این درحالی است که ایرانی‌ها با اینکه حجاب دارند، اما می‌توانند در ایران شلوار جین بپوشند. اظهارات نتانیاهو سبب شد تا بسیاری از ایرانی‌ها عکس‌های خودشان را با شلوار جین روی صفحات توئیترشان بگذارند.

*قهرمانی محروم شد

شنیده شد که پس از اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان و شکایت باشگاه پرسپولیس از محسن قهرمانی، ستاد مبارزه با تخلفات حرفه‌ای فوتبال دیروز تشکیل جلسه داد و در نهایت تصمیم گرفت. این داور را تا اطلاع ثانوی از قضاوت در میادین محروم کند. البته با توجه به اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید در این باره تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهد، این پرونده به کمیته انضباطی ارسال شد و حکم محرومیت قهرمانی تا اطلاع ثانوی که دیروز صادر شد به گفته آیت‌اللهی دستور موقت به حساب می‌آید. ایسنا نوشت: به غیر از قهرمانی، ایلدروم و کرمانشاهی دو دستیار این داور در بازی پرسپولیس و سپاهان، همچنین علی مولایی بدنساز باشگاه پرسپولیس به همراه علی حاتم از نزدیکان دایی به همراه مدیرعامل باشگاه نفتون تا اطلاع ثانوی از حضور در ورزش محروم شدند.

*خبر دروغ درباره فائزه هاشمی

شنیده شد که برخی سایت‌ها و رسانه‌های وابسته به اصولگرایان تندرو با گمانه‌زنی‌های بی‌اساس سفر چندروز پیش فائزه هاشمی به مشهد را به دروغ تلاش برای تاثیر بر انتخاب استاندار خراسان رضوی تعبیر کردند. یک منبع آگاه درباره این شایعه‌پراکنی به آرمان گفت: سفر فائزه هاشمی به مشهد با دعوت رسمی مجمع زنان اصلاح‌طلب و زنان تعاونی کار استان مذکور صورت گرفت و این سفر هیچ ارتباطی با انتخاب استاندار نداشته و خبر از اساس کذب محض است.

 

طبقه بندی: اخبارایران وجهان، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 مهر 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}