تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - نماینده اهواز در 3 دوره مجلس: اهواز عقب مانده ترین شهر خوزستان است!

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

رییس هیات شنا و واترپلو خوزستان اظهار کرد: در تامین بودجه، مالیات، تلفات و افزایش بیماری به واسطه ریزگردها اول هستیم و این در شان خوزستان نیست. در حالی که اهواز در کنار چاه نفت قرار دارد؛ عقب مانده ترین شهر استان است. اهواز عقب مانده ترین شهر استان است در حالی که این کلانشهر در کنار چاه نفت قرار دارد که سودش به جیب دیگران می رود و دودش به چشم مردم اهواز و این دل ما را به درد می آورد.

                          

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز،  ناصر سودانی، نماینده مردم اهواز در دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس گفت: در حالی که اهواز در کنار چاه نفت قرار دارد؛ عقب مانده ترین شهر استان است.

رییس هیات شنا و واترپلو خوزستان در گفتگو با مهر اظهار کرد: در تامین بودجه، مالیات، تلفات و افزایش بیماری به واسطه ریزگردها اول هستیم  و این در شان خوزستان نیست.

عضو فراكسیون امر به معروف و نهی از منكر مجلس  افزود: اهواز عقب مانده ترین شهر استان است در حالی که این کلانشهر در کنار چاه نفت قرار دارد که سودش به جیب دیگران می رود و دودش به چشم مردم اهواز و این دل ما را به درد می آورد.

این استاد دانشگاه شهید چمران اهواز  با اشاره به این که  کشته های جاده ای جایگاه بالایی در استان دارند، تصریح کرد: طرح جامع شهرستان های جدید باید تدوین و ساخت فرودگاه جدید اهواز با کمک شرکت نفت تسریع شود.

عضو امور بین الملل بعثه در امور حج ، اضافه کرد: جاده کمربندی غرب به شرق اهواز باید تکمیل و مشکل آن رفع شود تا شاهد شکست حصر توقف طرح ها در خوزستان باشیم.

 

طبقه بندی: اخبار استان خوزستان، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 مهر 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}