تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - ماجرای قرص‌های سرماخوردگی کشنده در خوزستان چیست؟

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز:مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تکذیب شایعه وجود قرص سرماخوردگی مرگ خبر داد.

                    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز، دکتر حسین برزگر، مدیر نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشکی اهواز ضمن تکذیب به کما رفتن تعدادی از هموطنان خوزستانی، خاطرنشان کرد: طبق استعلامی که از تمامی بیمارستان‌های استان و سازمان غذا و داروی کشور صورت گرفته تا این لحظه هیچ موردی مبنی بر صحت وجود چنین قرصی و یا حتی مرگ و به کما رفتن افراد مشاهده نشده است.

 

وی با تاکید بر این‌که هیچ فرآورده سرماخوردگی حاوی باکلوفن وجود ندارد، تصریح کرد: مصرف داروی باکلوفن که به عنوان شل کننده عضله کاربرد دارد چنین عارضه‌ای ایجاد نمی‌کند.

 

برزگر با بیان این‌که دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مربوطه با افرادی که باعث تشویش اذهان عمومی می‌شوند، برخورد خواهند کرد، افزود: معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تکذیب این شایعه از مردم شریف می‌خواهد هرگونه اطلاعات در زمینه محصولات دارویی و غذایی را از طریق رسانه‌های جمعی و یا ارگان‌های ذیصلاح، دریافت و به شایعات این چنینی توجه نکنند.

طبقه بندی: اخبار استان خوزستان، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 مهر 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}