تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس تجمع نیروهای نظامی، انتظامی ، عشایر و بسیجیان شهرستان باوی

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

سیدی فرماندار شهرستان باوی : اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و جانفشانی و از خودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

                 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز ،تجمع نیروهای نظامی، انتظامی ، عشایر و بسیجیان شهرستان باوی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز یکشنبه 31 شهریور ماه 1392 با حضور فرماندار شهرستان باوی ، آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .

مهندس سیدی فرماندار قبل از اجرای مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس در آستانه این هفته پربرکت گفتند : هفته دفاع مقدس، فرصتی است تا ملت قهرمان پرور ایران دوباره تاریخ را مرور کرده و با زنده کردن یاد و خاطره شهیدان، جانبازان و آزادگان، درس های شجاعت و استقامت و فداکاری را برای نسل جوان مرور کنند. گرامیداشت این هفته به معنای توجه به مقاومت، خودباوری و ایثار مردم است و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و جانفشانی و از خودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است .

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان در سخنانی گفتند : من خدا را شاکر هستم که در اولین روز هفته دفاع مقدس خدمت مردم غیور و بسیجیان جان برکف شهرستان باوی حضور پیدا کرده ام.

آیت الله حیدری اظهار داشتند : اگر امروز ما این امنیت را داریم از برکات دفاع مقدس است ، اگر امروز پیشرفت علمی داریم از برکت دفاع مقدس است.

طبقه بندی: اخبار شهرستان باوی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 مهر 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}