تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - تلاش می‌کنیم بالای جدول بمانیم

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز : سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در بازی این هفته، ما برای تثبیت موقعیت‌مان درصدر جدول و مس کرمان برای فرار از انتهای جدول به دنبال امتیاز بازی هستیم.

              

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باوی نیوز :حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از ظهر امروز بیان کرد: با توجه به این که مس تیم خوب و قابل احترامی است و یاوری، استاد و پیشکسوت ما هدایت این تیم را بر عهده گرفته و هم چنین موقعیت ما در بالای جدول، نوید یک بازی دشوار را به ویژه برای ما دارد.

 

وی بیان کرد: مس در انتهای جدول قرار دارد که به اعتقاد من، با توجه به پتانسیلی که در این تیم وجود دارد، نباید جایگاه آنها در این مکان از جدول باشد. به هر حال در این بازی هر دو تیم تلاش‌شان کسب امتیاز است. ما به خاطر موقعیت خودمان در صدر جدول و مس هم برای فرار از انتهای جدول به دنبال امتیاز هستیم که این موارد نوید یک دیدار خوب را دارد.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه با عرض تسلیت به خاطر در گذشت مربی مس کرمان عنوان کرد: از طرف مجموعه فولاد خوزستان به خانواده مهدی محمدی و باشگاه مس کرمان تسلیت می‌گویم. او یکی از مربیان و همکاران خوب و کاربلد کرمانی بود که امیدوارم خانواده او تسلیت ما را بپذیرند.

 

 

 وی هم‌چنین درباره آمادگی تیمش برای این دیدار گفت: شرایط‌مان خوب است و بازیکنان ما برای این بازی انگیزه دارند و تمرینات خوب و باکیفیتی را با توجه به اهدافی که در هر بازی دنبال می‌کنیم، پشت سر گذاشته‌اند. به هر حال از نظر ما همه چیز آماده است و تیم‌مان هیچ مشکلی ندارد.

 

فرکی خاطرنشان کرد: امیدوارم در این دیدار، بازی با کیفیت، خوب و بهتری را نسبت به دیدارهای گذشته ارایه دهیم. به هر حال بالای جدول قرار گرفتن کار ساده‌ای نیست و وقتی هم دشوارتر می‌شود که بخواهیم آن را حفظ کنیم.

 

وی با بیان این که امسال در لیگ ۱۶ تیمی تمام تیم‌ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند، ادامه داد: در دیدار هفته گذشته نیز با ذوب آهن بازی کردیم که تیم بسیار خوبی است . این تیم به دلیل این که طی بازی‌های چهار هفته گذشته‌اش شکستی نداشت، برای دیدار با ما از انگیزه خوبی برخوردار بود و ما هم می‌خواستیم خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم که طبیعی است در چنین شرایطی بازیکنان کمی دچار استرس و اشتباه شوند.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: در این بازی موقعیت های ما نسبت به ذوب آهن بیشتر بود ولی دقت لازم را نداشتیم. به طور کلی انتظار من از تیم بالاتر از این است ولی از طرفی هم می‌دانم که شرایط امسال ما نسبت به سال گذشته متفاوت است. سال گذشته در این مقطع کسی روی تیم ما حساب باز نمی‌کرد اما امسال تمام تیم‌ها مدعی و به دنبال صدرنشینی هستند که مقابله با این شرایط ابزار لازم، تمرکز و تفکر حرفه‌ای را می‌خواهد که ما در حال تلاش هستیم تا خودمان را بالای جدول حفظ کنیم.

 

وی در پایان با بیان این که برای این بازی محرومی نداریم، گفت: خدا را شکر ایوب والی هم که مصدوم بود از روز گذشته با تیم کار کرد و وارد کار جمعی شد. او تا چند روز آینده آماده می‌شود که از بابت این موضوع خوشحال هستیم. البته والی به بازی با مس نمی‌رسد.

 

طبقه بندی: ورزش، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 شهریور 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}