تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - برپایی اردوهای تابستان برای کودکان و نوجوانان ملاثانی

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی از برپایی اردوهای تابستان برای اعضای این کانون خبر داد.

 نعیمه عامری فلیحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: کودکان و نوجوانان ملاثانی با برپایی اردوهای تابستانه زندگی دور از خانه را تجربه می‌کنند.

وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز ملاثانی هم‌زمان با ایام تابستان در اردوی یک روزه‌ی فرهنگی و هنری کانون شرکت کردند، افزود: اعضای کودک و نوجوان دختر کانون مرکز ملاثانی به همراه مربیان خود با برپایی یک اردوی یک روزه در شهرستان شوشتر، زندگی دور از خانه را تجربه کردند.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی تصریح کرد: بچه‌ها در این اردو ضمن بازدید از اماکن زیارتی و تاریخی شهر شوشتر در فعالیت‌های اردویی تدارک دیده شده از سوی مربیان کانون ملاثانی نیز شرکت کردند.

وی فعالیت‌های اردویی را یکی از برنامه‌های پرطرفدار در کانون این مرکز معرفی کرد و ادامه داد: مربیان کانون ملاثانی با برنامه ریزی‌های که برای تابستان امسال انجام دادند اردوهایی را برای در کودکان و نوجوانان این خطه از ایران اسلامی برگزار می‌کنند.

وی هدف از برگزاری این برنامه را کسب تجربه زندگی دور از خانه برای کودکان و نوجوانان و همچنین آشنایی بچه‌ها با تاریخ و فرهنگ ایرانی اسلامی به خصوص استان خوزستان عنوان کرد.

به گزارش باوی نیوز ،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در حال حاضر با دارا بودن 52 مرکز فرهنگی هنری، ثابت، سیار و پستی در سطح استان، بیش از 40 فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی و مذهبی را برای مخاطبان کودک و نوجوان ارائه می‌کند

طبقه بندی: اخبار شهرستان باوی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 شهریور 1392 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}