تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - حضور جاسوس اسرائیل در ناآرامی های اخیر

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

حضور جاسوس اسرائیل در ناآرامی های اخیر

حضور جاسوس اسرائیل در ناآرامی های اخیربه گزارش باوی نیوز به نقل از المنار، شبکه المنار در گزارشی نشان داد که یکی از جاسوسان سرشناس اسرائیلی با نام «بیار نمور» در تظاهرات روز شنبه طرفداران 14 مارس مقابل ساختمان نخست وزیر لبنان حضور دارد.

نمور از جاسوسان سرشناس اسرائیلی است که حزب الله تحرکات وی را زیر نظر داشته، در روز تشییع وسام الحسن با پرچم 14 مارس در میان جمعیت بود و با شبکه الجدید هم گفت‌وگو کرد.

نمور در 10 سال گذشته جاسوس صهیونیست‌ها بوده و زمانی که به بهانه درمان به تل‌آویو رفته بود، تقاضای پناهندگی سیاسی از اسرائیل کرده بود.

وی به شبکه الجدید گفته بود که انتقام خون الحسن را می‌گیرد و قاتلان وی را به قتل می‌رساند و خواستار برکناری دولت نجیب میقاتی شده بود.

ناآرامی در لبنان زمانی آغاز شد که وسام الحسن رئیس بخش اطلاعات سازمان امنیت ملی لبنان در بمب گذاری جمعه ترور شد و 14 مارس از این مسئله به عنوان بهانه‌ای برای تخریب دولت استفاده کرد.

طرفدران این گروه در روز تشییع الحسن به مقر دولت حمله کردند و در شمال لبنان نیز به سوی نیروهای ارتش آتش گشودند و این درحالی است که شواهد اولیه نشان می‌دهد که رئیس بخش اطلاعات سازمان امنیت ملی لبنان در آخرین ارتباط خود با سعد الحریری از رهبران 14 مارس صحبت کرده و خبر کشته شدن وی از همین سرنخ پی‌برده شد.

طبقه بندی: استکبار جهانی و رژیم‌صهیونیستی ، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 آبان 1391 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}