تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - ایجاد اختلاف بین سران از راهبردهای دشمن است

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات
معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح:
ایجاد اختلاف بین سران از راهبردهای دشمن است
سردار جزایری، ایجاد اختلاف و گسست بین سران حكومت، تضعیف قدرت نظامی و ناكارآمدسازی اقتصادی در ایران را از جمله راهبردهای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست آنها در جنگ نرم عنوان كرد.

به گزارش باوی نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح در اختتامیه گردهمایی فرماندهان مناطق و پایگاه های نیروی دریایی با بیان اینكه ما در شرایط جنگ نرم قرار داریم، اظهار داشت: اگرچه جنگ نظامی را پشت سر گذاشته ایم و عنصر بازدارندگی ما علی رغم تهدیدات اثر خود را گذاشته است ولی امروز دشمنان ما با ما وارد جنگ نرم شده اند.

وی در ادامه افزود: تنها در صورتی می توانیم جنگ نرم را مشابه جنگ سخت به ایستایی برسانیم كه قدرت بازدارندگی مان را در مقابل برنامه های دشمن افزایش دهیم. در این صورت است كه دشمن از اقدامات و كرده خود پشیمان می شود و نسبت به مجموعه فشارها و تحریم هایی كه به ما وارد می كند احساس بطالت و خسارت خواهد كرد.

جزایری خاطرنشان كرد: اگرچه دشمن از عده و عُده فراوانی برخوردار است ولی خوشبختانه قدرت نرم ما برگرفته از آموزه های دینی و اسلام ناب محمدی(ص) است و انشاءالله در سایه تدابیر رهبر معظم انقلاب و استفاده از این آموزه ها قادر به ایستا سازی دشمن هستیم.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح با اشاره به وضعیت كنونی جهان و قدرت های سلطه گر و نیز شرایط تحریم ها و جنگ نرم و جنگ اقتصادی، تصریح كرد: شاید آن گذرگاه و پیچ تاریخی كه اخیراً هم فرماندهی معظم كل قوا از آن یاد كردند وضعیت كنونی جهان و قدرت های سلطه گر است و ما بایستی با استفاده از قدرت نرم در جنگ هایی كه علیه ماست به پیروزی دست یابیم.

وی در پایان تضعیف مدل رهبری در ایران، ایجاد اختلاف و گسست بین سران حكومت، احزاب و گروه ها، ترویج و تولید مذاهب كاذب برای مقابله با دین مبین اسلام، ایجاد یك اپوزسیون ماندگار و قوی، تلاش برای كاهش اثر رسانه های داخلی، ساخت رسانه های غیر دولتی متمركز و غیر قابل مدیریت، محبوبیت سازی از غرب در ایران، ناكارآمد سازی دستاوردهای علمی و فناوری، تضعیف قدرت نظامی و ناكارآمد سازی اقتصادی در ایران را از جمله راهبردهای دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست آنها در جنگ نرم عنوان كرد.

طبقه بندی: سیاست، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 آبان 1391 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}