تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی - 10 روز دیگر تا پایان گرانی ها

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان باوی
 
منبعی مورد اعتماد برای خبر و اطلاعات

10 روز دیگر تا پایان گرانی ها

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه فعالیت گسترده‎‌ای به همت مجلس در دولت آغاز شده است، گفت: با توجه به صدور مجوز برای افزایش واردات کالاهای مورد نیاز مردم، گرانی‌ها تا ۱۰ روز آینده پایان می‌‎یابد.
 
به گزارش باوی نیوز، شهباز حسن‌پور بیگلری در گفت‌وگو با خانه ملت تصریح کرد: خوشبختانه تحرک مجلس در روزهای اخیر به ویژه در نشست کمیسیون‌ها بسیار مطلوب بود و حضور وزاری اقتصادی دولت در نشست‌های کمیسیون‌ها و غیرعلنی مجلس نتیجه بخش بود.

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت گسترده‎‌ای به همت مجلس در دولت آغاز شده است، افزود: با توجه به اینکه مجوزهای واردات با نظر مثبت مجلس صادر شده است تا 10 روز آینده یعنی نیمه دوم مرداد ماه قیمت‌ها به حالت اولیه خود بازمی گردد.

 

 

وی ادامه داد: مشارکت بخش خصوصی برای انجام واردات بیشتر یکی از راهکارهایی است که دولت و مجلس پس برگزاری نشست‌های پی در پی به این نتیجه رسیده‌اند.

حسن پور بیگلری تصریح کرد: وزرای اقتصادی دولت و نمایندگان مجلس به اجماع رسیدند که از طرق مختلف هرچه سریع‌‎تر برای تأمین مایحتاج مردم تلاش کنند.

وی تأکید کرد: جای هیچ گونه نگرانی برای مردم وجود ندارد چرا که با تدابیر اتخاذ شده برخی کالاها در راه آمدن به کشور و برخی دستور العمل آن صادر شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه علت اصلی گرانی‌های ایجاد شده جو روانی موجود در جامعه بود، گفت: هر چند که کالا به اندازه کافی در کشور وجود دارد اما واردات برای این شرایط اضطراری صورت می‌گیرد.

طبقه بندی: اقتصادی ، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 6 مرداد 1391 توسط ما تا آخر ایستاده ایم
طراح قالب : { معبرسایبری فندرسک}